Yazarlarımız

Merhaba! Ben Suna Aras.
İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler son sınıf öğrencisiyim. Bölümümü çok severek okumakla beraber tarih ve siyasetle ilgilenmekteyim. Kendime yeni bir şeyler katmayı ve bunları çevremle paylaşmayı seviyorum. Hobilerim arasında fotoğraf çekmek, kitap okumak ve gezmek gibi aktiviteler de var. Toplumun dertleriyle dertlenen ve elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan bir yapıya sahibim. Umarım dusundukce.com sayfamız sayesinde daha fazla meraklı insanla tanışır ve öğrendiklerimi paylaşabilirim. Şimdiden aramıza hoşgeldiniz.

Merhabalar, ben Beyza. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler öğrencisiyim. Sizlerle yeni konular üzerine yazılarla buluşmak üzere… 

Merhaba, ben Eda.
Kendini sağlıklı yaşama adamış, okumayı ve araştırmayı seven, edebiyata ve sanata sevdalanmış birisiyim. Beslenme bilimi üzerine uzmanlaşmak istiyorum ve araştırıp öğrendiklerimi de dilim döndüğünce buraya yazıyorum.

Merhaba! Ben Bilge Demir. Afyon Kocatepe Üniversitesi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları 3. Sınıf öğrencisiyim. Bölümümü çok isteyerek ve severek okuyorum bununla beraber çocuk gelişimi, yemek yazarlığı ve fotoğrafçılığı ile ilgilenmekteyim.Kendime yeni bilgiler katmayı ve öğrenmeyi arkadaşlarımla paylaşmayı seviyorum. Hobilerim arasında fotoğraf çekmek,film izlemek ,gezmek ve bisiklet sürmeyi gibi aktivitelerim var . Yeni bilgiler,lezzetler ,tarifler keşfetmeyi öğrenmeyi öğretmeyi severim ve yeniliklere açık bir yapıya sahibim . Umarım dusundukce.com sayfamız sayesinde daha fazla meraklı ve istekli insanlarla tanışıp  öğrendiklerimi onlarla paylaşabilirim.

Selam! Ben Sinem. Sadece Sinem. Beni yazılarımla tanıyın istiyorum. Yalnızca ruhunuza değil zihninizin derinliklerine de dokunmayı hedefliyorum. Ve hepinize keyifli okumalar diliyorum..

Merhaba! Ben Dilruba Yıldız ortaokulda sınıflararası hikaye yarışmasını kazandım ve okul dergisinde yazım yayınlandı o gün bugündür de edebiyatla oldukça ilgiliyim. İki kitabın editörlüğünü yaptım.  Aralık 2017 ‘de ilk polisiye romanımı yayınladım. 2019 yılında Türkiye genelinde düzenlenen Sefer Ekşi Kültür ve Sanat ödülleri hikaye yarışmasında 1. oldum. dusundukcecom ile de sizlere çeşitli alanlarda yazılar yazacağım iyi okumalar.